MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ
LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA

Wyniki w poszczególnych latach

ROK 2017

XI Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Dębica, 1 kwietnia 2017 r.

Ministranci:
I miejsce: Tymbark – Narodzenia NMP
II miejsce: Brzesko – św. Jakuba
III miejsce: Krużlowa – Narodzenia NMP
Król strzelców: Krzysztof Kubiak (Krużlowa)
Najlepszy bramkarz: Jakub Michalik (Krużlowa)

Lektorzy młodsi:
I miejsce: Tylmanowa – św. Mikołaja
II miejsce: Czarna Tarnowska - MBNP
III miejsce: Zalasowa – św. Jana
Król strzelców: Sebastian Usarz (Zalasowa)
Najlepszy bramkarz: Kamil Waśko (Czarna)

Lektorzy starsi:
I miejsce: Czarna Tarnowska – MBNP
II miejsce: Pogwizdów – św. Szymona i Judy Tadeusza
III miejsce: Przyszowa – św. Mikołaja
Król strzelców: Maciej Łagos (Pogwizdów)
Najlepszy bramkarz: Mateusz Skowron (Czarna Tarnowska)

 XII Mistrzostwa Polski
Częstochowa, 1-2 maja 2017 r.

Ministranci:

I miejsce: Tymbark – Narodzenia NMP

Gumniska - Wniebowzięcia NMP


Lektorzy młodsi:

Tylmanowa – św. Mikołaja,

Czarna Tarnowska – MBNP,

Zalasowa – św. Jana


Lektorzy starsi:

II miejsce: Czarna Tarnowska – MBNP

 

ROK 2016

X Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 27 lutego 2016 r.

Szkoła podstawowa:
I miejsce: Mielec - Trójcy Przenajświętszej
II miejsce: Brzesko - św. Jakub
III miejsce: Tymbark
Król strzelców: Oliwier Okas
Najlepszy bramkarz: Marcel Sobczak

Szkoła gimnazjalna:
I miejsce: Czarna Tarnowska
II miejsce: Czermin
III miejsce: Grobla
Król strzelców: Krystian Chrabąszcz
Najlepszy bramkarz: Damian Bochenek

Szkoła ponadgimnazjalna:
I miejsce: Przyszowa
II miejsce: Czermin
III miejsce: Podegrodzie
Król strzelców: Patryk Bielik
Najlepszy bramkarz: Radosław Hyrchel

XI Mistrzostwa Polski
Rzeszów, 1-2 maja 2016 r.

Szkoła podstawowa: Mielec - Trójcy Przenajświętszej
Szkoła gimnazjalna: Czarna Tarnowska
Szkoła ponadgimnazjalna: Przyszowa

ROK 2015

IX Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 14 marca 2015 r.

Szkoła podstawowa:
I miejsce: Żabno
II miejsce: Mordarka
III miejsce: Zalasowa

Szkoła gimnazjalna:
I miejsce: Nowy Sącz - św. Jana Pawła II
II miejsce: Jaworzna
III miejsce: Mielec - Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szkoła ponadgimnazjalna:
I miejsce: Kąty
II miejsce: Radomyśl Wielki
III miejsce: Sobolów

 X Mistrzostwa Polski
Elbląg, 1-2 maja 2015 r.

Szkoła podstawowa: Żabno
Szkoła gimnazjalna: Nowy Sącz - św. Jana Pawła II
Szkoła ponadgimnazjalna: Kąty

ROK 2014

VIII Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 29 marca 2014 r.

Szkoła podstawowa:
I miejsce: Przyszowa
II miejsce: Wietrzychowice
III miejsce: Nowy Sącz - p.w. bł. Jana Pawła II

Szkoła gimnazjalna:
I miejsce: Grabno
II miejsce: Przecław
III miejsce: Podegrodzie

Szkoła ponadgimnazjalna:
I miejsce: Kąty
II miejsce: Tuchów - Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny (Sanktuarium)
III miejsce: Czarna Tarnowska

IX Mistrzostwa Polski
Lublin, 1-2 maja 2014 r.

Szkoła podstawowa: Przyszowa
Szkoła gimnazjalna: Grabno
Szkoła ponadgimnazjalna: Kąty

ROK 2013

VII Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 6 kwietnia 2013 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Dąbrowa Tarnowska
II miejsce: Łęki Górne
III miejsce: Nowy Sącz – św. Małgorzaty

Szkoła gimnazjalna
I miejsce: Kąclowa
II miejsce: Radomyśl
III miejsce: Jadowniki

Szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce: Stróże
II miejsce: Dulcza Wielka
III miejsce: Nowy Sącz – MB Niepokalanej

VIII Mistrzostwa Polski
Radom, 1-2 maja 2013 r.

Szkoła gimnazjalna: Kąclowa - brązowy medal
Szkoła podstawowa: Dąbrowa Tarnowska

ROK 2012

 VI Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 24 marca 2012 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Pustków Osiedle
II miejsce: Jaworzna
III miejsce: Dulcza Wielka
Król strzelców: Dawid Jezuit
Najlepszy bramkarz: Karol Pajor

Szkoła gimnazjalna
I miejsce: Nowy Sącz
II miejsce: Przyszowa
III miejsce: Wietrzychowice
Król strzelców: Szymon Kuźma
Najlepszy bramkarz: Wojciech Głowa

Szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce: Stróże
II miejsce: Odporyszów
III miejsce: Brzesko – św. Jakuba
Król strzelców: Artur Framęga
Najlepszy Bramkarz: Michał Pinas

VII Mistrzostwa Polski
Częstochowa, 1-2 maja 2012 r.

Szkoła ponadgimnazjalna: Parafia Stróże (16 miejsce)
Szkoła gimnazjalna: Nowy Sącz - św. Małgorzata (9 miejsce); Tarnów - Miłosierdzie Boże (10 miejsce)
Szkoła podstawowa: Pustków - Osiedle (6 miejsce)

ROK 2011

V Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko - Okocim – Gnojnik, 26 marca 2011 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Nowy Sącz -MB Bolesnej
II miejsce: Koszyce Małe
III miejsce: Brzesko - św. Jakuba
Król strzelców: Michał Zydroń (Brzesko - św. Jakuba)

Gimnazjum
I miejsce: Złockie
II miejsce: Wietrzychowice
III miejsce: Piotrkowice
Król strzelców: Kamil Bachula (Piotrkowice)

Szkoła średnia
I miejsce: Tarnów - Miłosierdzie Boże
II miejsce: Jaworzna
III miejsce: Podegrodzie
Król strzelców: Michał Gąsior (Tarnów - Miłosierdzie Boże)

VI Mistrzostwa Polski
Gdańsk, 1-2 maja 2011 r.

Szkoła podstawowa: Nowy Sącz - św. Małgorzaty - srebrny medal
Szkoła średnia: Tarnów - Miłosierdzie Boże - brązowy medal

ROK 2010

IV Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko - Okocim – Borzęcin, 24 kwietnia 2010 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Tylmanowa
II miejsce: Dąbrowa Tarnowska
III miejsce: Bochnia - św. Pawła
Król strzelców: Paweł Ubik (Tylmanowa) – 11 bramek
Najlepszy bramkarz: Artur Wójcik (Tylmanowa)
Nagroda fair play: Tarnów - Miłosierdzie Boże

Gimnazjum
I miejsce: Jadowniki
II miejsce: Świniarsko
III miejsce: Brzesko - św. Jakuba
Król strzelców: Tomasz Gałka (Brzesko - św. Jakuba) – 15 bramek
Najlepszy bramkarz: Piotr Jabrocki (Świniarsko)
Nagroda fair play: Zasów

Szkoła średnia
I miejsce: Borzęcin
II miejsce: Nowy Sącz - MB Niepokalanej
III miejsce: Łososina Górna
Król strzelców: Mateusz Młynarczyk (Nowy Sącz - MB Niepokalanej)
Najlepszy bramkarz: Przemysław Zawada
Nagroda fair play: Zgłobice

 V Mistrzostwa Polski
Elbląg, 1-2 maja 2011 r.

Szkoła podstawowa: Nowy Sącz - św. Małgorzaty - złoty medal;
Gimnazjum: Jadowniki (k/Brzeska) - brązowy medal.

ROK 2009

III Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko - Okocim – Jadowniki, 21 marca 2009 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Nowy Sącz - św. Małgorzaty
II miejsce: Tarnów - Miłosierdzia Bożego
III miejsce: Radomyśl
Król strzelców: Michał Kubis (Tarnów - Miłosierdzia Bożego) – 6 bramek
Najlepszy bramkarz: Konrad Gancarczyk (Nowy Sącz - św. Małgorzaty)

Gimnazjum
I miejsce: Dębno
II miejsce: Limanowa
III miejsce: Podegrodzie
Król strzelców: Lucjan Sobczak (Limanowa - MB Bolesnej) – 13 bramek
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Pisarczyk (Czermin)

Szkoła średnia
I miejsce: Poręba Spytkowska
II miejsce: Mogilno
III miejsce: Tarnów - Miłosierdzia Bożego
Król strzelców: Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) – 8 bramek
Najlepszy bramkarz: Stanisław Średniawa (Podegrodzie)

IV Mistrzostwa Polski
Częstochowa, 1-2 maja 2009 r.

Szkoła podstawowa: Nowy Sącz - św. Małgorzaty – złoty medal

ROK 2008

II Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 12 kwietnia 2008 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Tylmanowa
II miejsce: Nowy Sącz - św. Małgorzaty
III miejsce: Piotrkowice
Nagroda fair play: Łęg Tarnowski
Król strzelców: Jakub Gierkowski
Najlepszy bramkarz: Kamil Wawruszczak

Gimnazjum
I miejsce: Dębica - Matki Bożej Anielskiej
II miejsce: Pogórska Wola
III miejsce: Czarna Tarnowska
Nagroda fair play: Ryglice
Król strzelców: Zbigniew Jamróz
Najlepszy bramkarz: Mateusz Kantor

Szkoła średnia
I miejsce: Ciężkowice
II miejsce: Nowy Sącz- MB Niepokalanej
III miejsce: Szczepanów
Nagroda fair play: Nowy Sącz- MB Niepokalanej
Król strzelców: Dariusz Bałut
Najlepszy bramkarz: Piotr Dziedzic

III Mistrzostwa Polski
Łódź, 1-2 maja 2008 r.

Szkoła podstawowa: Tylmanowa – brązowy medal
Gimnazjum: Dębica - Matki Bożej Anielskiej) – brązowy medal

ROK 2007

I Mistrzostwa Diecezji Tarnowskiej
Brzesko, 14 kwietnia 2007 r.

Szkoła podstawowa
I miejsce: Czarna Tarnowska
II miejsce: Świniarsko
III miejsce: Brzesko - św. Jakuba
Nagroda fair play: Podegrodzie
Najlepszy zawodnik: Tomasz Rachwał (Tarnów - Katedra)
Król strzelców: Łukasz Szpala (Czarna Tarnowska)
Najlepszy bramkarz: Jakub Baran (Brzesko - św. Jakuba)

Gimnazjum
I miejsce: Dębica - Matki Bożej Anielskiej
II miejsce: Tylmanowa
III miejsce: Poręba Spytkowska
Nagroda fair play: Tylmanowa
Najlepszy zawodnik: Dawid Bielatowicz (Dębica - M.B.Anielskiej)
Król strzelców: Mariusz Zych (Poręba Spytkowska)
Najlepszy bramkarz: Marcin Ligas (Tylmanowa)

Szkoła średnia
I miejsce: Szczepanów
II miejsce: Nowy Sącz - św. Heleny
III miejsce: Ciężkowice
Nagroda fair play: Dębica - Latoszyn
Najlepszy zawodnik: Piotr Woźniak (Nowy Sącz - św. Heleny)
Król strzelców: Dariusz Bałut (Ciężkowice)
Najlepszy bramkarz: Piotr Dziedzic (Szczepanów)

II Mistrzostwa Polski
Piła, 1-2maja 2007 r.

Szkoła podstawowa: Świniarsko – brązowy medal
Gimnazjum: Dębica - Matki Bożej Anielskiej) - złoty medal

Najlepszym zawodnikiem w mistrzostwach Polski w kategorii szkół gimnazjalnych został Dariusz Bielatowicz z Dębicy.

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u