L.P.Imię i nazwiskoParafia
1Jakub AugustynSiedliska Tuchowskie - Chrystusa Króla
2Jakub BaranKrużlowa
3Konrad BarnowskiŚwiniarsko - NMP Królowej Polski
4Sebastian BartoszDębno - św. Małgorzaty
5Przemysław BatkoŁukowica
6Szymon BiałońKobylanka
7Jakub BieniekMielec - Ducha Świętego
8Łukasz BociekŻelichów - św. Zygmunta
9Filip BodaWojnicz - św. Wawrzyńca
10Andrzej BogaczKrasne-Lasocice - NMP Królowej Polski
11Szymon BugajskiŁukowica
12Karol ChrabąszczSzczucin - św. Marii Magdaleny
13Łukasz CiężadłoJodłówka Wałki
14Bartosz CisakGnojnik - św. Marcina
15Szymon CzajkaKamienica - Przemienienia Pańskiego
16Wojciech ĆwiękaBorowa - św. Mikołaja
17Dawid DąbrowskiChorzelów
18Karol DrabikKrasne-Lasocice - NMP Królowej Polski
19Michał DyrekPodegrodzie - św. Jakuba Starszego Ap.
20Bartłomiej DziodzioTarnów - MB Fatimska
21Dawid FaronNowy Sącz - NMP Niepokalanej
22Robert ForczekKrużlowa
23Szymon FrankowskiDębno - św. Małgorzaty
24Marcin GajdaTęgoborze - św. Stanisława BM
25Paweł GrucaKąclowa - NMP Wniebowziętej
26Grzegorz GruszkaMielec - Trójcy św.
27Dawid GrzegórzekTarnów - Krzyż
28Jakub GurgulCiężkowice
29Łukasz HajdugaKrynica-Zdrój - MBNP
30Mateusz HebdaDębno - św. Małgorzaty
31Kamil IwanPodegrodzie - św. Jakuba Starszego Ap.
32Marek JacherOłpiny
33Tomasz JamrógMościce-NMP Królowej Polski
34Jakub JamrózPustków-Osiedle
35Wojciech JanusPtaszkowa - Imienia NMP
36Bartłomiej JaroszBorowa - św. Mikołaja
37Paweł JeleńMościce-NMP Królowej Polski
38Marcin JękoszWojnicz - św. Wawrzyńca
39Maciej KamińskiBrzesko - św. Jakuba Ap.
40Mateusz KamińskiŁukowica
41Mikołąj KantorKorzenna - Matki Bożej Szkaplerznej
42Maciej KaperaKrasne-Lasocice - NMP Królowej Polski
43Krzysztof KędrońLimanowa - MB Bolesnej
44Jan KisielWojnicz - św. Wawrzyńca
45Wojciech KlagWadowice Górne - św. Anny
46Szymon KleszykTurza - św. Katarzyny
47Mateusz KlimekSiedliska Tuchowskie - Chrystusa Króla
48Łukasz KmakKąclowa - NMP Wniebowziętej
49Michał KmakTurza - św. Katarzyny
50Kacper KocembaKamionka Wielka - MBNP
51Adam KoncewiczTęgoborze - św. Stanisława BM
52Patryk KopećMielec - Trójcy św.
53Paweł KopkaBobowa- Wszystkich świętych
54Filip KorusSkrzyszów - św. Stanisława
55Jacek KowalczykGnojnik - św. Marcina
56Michał KuczekTarnów - Karolina
57Patryk KukulakNowy Sącz - NMP Niepokalanej
58Daniel KurowskiPodegrodzie - św. Jakuba Starszego Ap.
59Mateusz KurzejaKamienica - Przemienienia Pańskiego
60Jakub KurzyńskiDębica-św. Jadwigi śląskiej
61Szczepan KwaśnyGromnik - NMP
62Jakub LachorMęcina-św. Antoniego Opata
63Tomasz LeśniakCiężkowice
64Jacek ŁatkaPodegrodzie - św. Jakuba Starszego Ap.
65Igor MalecBrzesko - św. Jakuba Ap.
66Arkadiusz MarciszLaskowa - Najświętszego Imienia Maryi Panny
67Jakub MatrasJadowniki-św. Prokopa Opata
68Mateusz MaziarzWadowice Górne - św. Anny
69Sebastian MikulskiKrużlowa
70Wiktor MoskalMielec - Trójcy św.
71Konrad MotykaLuszowice - św. Józefa
72Szymon MotykaMochnaczka - NMP Chęstochowskiej
73Łukasz MyszkaLimanowa - MB Bolesnej
74Wiktor NagrodzkiKoszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
75Jakub NawalaniecSłopnice-św Andrzeja
76Szymon NiziołekOłpiny
77Kamil NowakLuszowice - św. Józefa
78Maciej NowakBochnia - św. Pawła Ap
79Bartosz NowakRadłów - św. Jana Chrzciciela
80Patryk OrdonŻelichów - św. Zygmunta
81Mateusz OrzełNowy Sącz - św. Antoniego (Falkowa)
82Piotr OzgaStraszęcin - Wszystkich Świętych
83Marcin PachMościce-NMP Królowej Polski
84Michał PatykNowy Sącz - NSPJ
85Karol PelcStraszęcin - Wszystkich Świętych
86Marek PersakStraszęcin - Wszystkich Świętych
87Jan PiaskowyLaskowa - Najświętszego Imienia Maryi Panny
88Bartosz PiątekDębica-św. Jadwigi śląskiej
89Maciej PiotrowskiLipnica Murowana
90Michał PociechaMęcina-św. Antoniego Opata
91Mikołaj PodkowaSkrzyszów - św. Stanisława
92Szymon PolakChorzelów
93Wiktor PorembaKamionka Wielka - MBNP
94Aleksander ProkopBobowa- Wszystkich świętych
95Witold PrusakTęgoborze - św. Stanisława BM
96Szymon PtaszkowskiPtaszkowa - Imienia NMP
97Szymon PtaśnikZabawa
98Tomasz RadwańskiPustków-Osiedle
99Filip RomanekKąclowa - NMP Wniebowziętej
100Szymon SalamonNowy Sącz - NSPJ
101Jakub SekułaKrynica-Zdrój - MBNP
102Daniel SetlikKoszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
103Karol SiciarzMęcina-św. Antoniego Opata
104Michał SikoraKobylanka
105Paweł SkoczekCikowice - św. Antoniego
106Dawid SowaDąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
107Maciej SrokaSłopnice-św Andrzeja
108Dominik StarzykLuszowice - św. Józefa
109Norbert StępieńKobylanka
110Mikołaj SuchanGromnik - NMP
111Szymon SzczerbaKorzenna - Matki Bożej Szkaplerznej
112Piotr SzkaradekŚwiniarsko - NMP Królowej Polski
113Mateusz SzwajkoszDąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
114Jakub SzwargaNowy Sącz - NMP Niepokalanej
115Marcin ŚledźRadłów - św. Jana Chrzciciela
116Stefan ŚlęzakSzczucin - św. Marii Magdaleny
117Szymon ŚwierzyńskiDąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
118Jakub ŚwigutKamionka Wielka - MBNP
119Jakub TrelaRadłów - św. Jana Chrzciciela
120Grzegorz TrojanRajbrot-Narodzenia NMP
121Jacek TrzmielKamienica - Przemienienia Pańskiego
122Michał TrzpisMielec - Ducha Świętego
123Mateusz UrbańskiLipnica Murowana
124Szymon UrodaNowy Sącz - św. Antoniego (Falkowa)
125Michał UrygaLaskowa - Najświętszego Imienia Maryi Panny
126Jacek WantuchCiężkowice
127Michał WieciechLipnica Murowana
128Wojciech WilkWniebowzięcia NMP w Krynicy- Zdroju
129Miłosz WojnaGromnik - NMP
130Przemysław WojnarowskiNowy Sącz - NMP Niepokalanej
131Łukasz WojtasNowy Sącz - NSPJ
132Mateusz WojtasLimanowa - MB Bolesnej
133Damian WojtońBochnia - św. Pawła Ap
134Wiktor WójcikCikowice - św. Antoniego
135Wiktor WrażeńChorzelów
136Dominik WrzyszczRajbrot-Narodzenia NMP
137Jakub ZapiórNowy Sącz - św. Małgorzaty
138Wiktor ZimnyWadowice Górne - św. Anny
139Adam ZłockiNowy Sącz - św. Małgorzaty
140Adrian ZygułaSkrzyszów - św. Stanisława
141Michał MasztalerzBorowa - św. Mikołaja
142Szymon NowakRytro-św. Józefa Robotnika
143Tomasz PadulaRytro-św. Józefa Robotnika
144Michał DudczakRytro-św. Józefa Robotnika
145Hubert KrzyściakTylicz - św. Apostołów Piotra i Pawła
146Kamil SzeptakWniebowzięcia NMP w Krynicy- Zdroju
147Wojciech ŻelazkoWadowice Górne - św. Anny

W prowadzeniu kursu pomagali księża:

1. ks. Rafał Budzik
2. ks. Sławomir Czub
3. ks. Paweł Śliwa

oraz starsi ceremoniarze:

1. Artur Gondek
2. Michał Boruta
3. Robert Bryg
4. Tomasz Franczyk
5. Albert Minor
6. Kacper Rzeszutek
7. Maciej Sajdak
8. Maksymilian Truś

Kalendarium

28Wrz
28 wrzesień - 1 październik
Dni formacji dla ministrantów
19Paź
19 październik - 21 październik
I sesja Kursu Ceremoniarza i Animatora 2018/2019

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u